San Remo
2.jpg

Jeżdżąc cały rok, i w bardzo zróżnicowanych warunkach, przetestowaliśmy różne błotniki, ale żaden nam nie przypadł do gustu. Pojawił się pomysł, że sami możemy zaprojektować i wyprodukować produkt, który spełni nasze wymagania. Po ponad roku testów w Polsce, Czechach, Niemczech, Hiszpanii i Włoszech przez naszych zawodników, udało nam się dopracować produkt, który dziś oferujemy wam.

MAD REMO
Wyjazd do San remo miał być testem, gdzie ostre kamienie miały przetestować wytrzymałość tworzywa z jakiego sąwykonane błotniki Mad Pig. Trasy Enduro i Downhill obfitują tutaj przede wszystkim w luźne kamienie i szutej wielkości śliwki. Tak jak produkty przeszłytesty dość gładko, tak my musieliśmy zrobić dzień przewy poświęcony na regenerację.


Polecamy to miejsce do treningów zimowych oraz obóz rowerowy „TOTALBIKES”, którego organizatorem jest Wojtek Koniuszewski znany wszystkich jako „Diabeł”.


Na wyjazd wybraliśmy się razem z Diabłem znanym wszystkim w scenie DH i Enduro, w skrócie opisał cały pobyt takim zdanie


„Trasy są trudne technicznie, i bardzo zróźnicowane, znajdziecie tutaj sekcje z korzeniami jak i luźne kamienie i piękne widoki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl